Bednarstwo w rodzinie Targańskich nie jest niczym niezwykłym. Fach jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, zatem nazwisko zawsze kojarzyło się z wytwarzaniem beczek. Kiedyś do produkcji beczek używano tylko prostych narzędzi. Teraz jak w każdej dziedzinie wprowadza się nowoczesne maszyny, aby usprawnić produkcję. Pomimo tego, ten zawód nadal wymaga dużo pracy fizycznej i jest oparty na wytwarzaniu metodą tradycyjną czyli przekazywaną od kilku pokoleń. 
 
Firmę pod nazwą BEDNARNIA TARGAŃSCY obecnie prowadzi ojciec z synem (Zbigniew i Jacek Targańscy). Naszym produktem szlagowym są beczki dębowe z bednarki ocynkowanej spiętej nitami umieszczonymi pod beczką. Dodatkowo każda beczka jest wypalana drzewem i uszczelniana liśćmi rogożyny co nadaje trunkom wyrazisty zapach i smak. 
 
Obecnie rozszerzamy ofertę o designerskie deski do krojenia, zegary z dna beczki, lustra czy donice do kwiatów. 
 
Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny, gdyż w naszej firmie nie stosujemy produkcji masowej. Nie zakupicie u nas dwóch identyczny beczek czy desek do krojenia. Przy produkcji ręcznej nie jest możliwością zrobienia tzw. taśmowej produkcji.
 
 
Jeśli chcesz zobaczyć co się więcej dzieje w firmie, jak wygląda produkcja, nasze produkty w użytkowaniu, to zapraszam na naszego INSTAGRAMA